Herbata konopna HEMP TEA


Herbata konopna HEMP TEA to nasz pierwszy kontakt z tego rodzaju produktem. Nigdy wcześniej nie mieliśmy przyjemności testowania herbaty przygotowanej wyłącznie na bazie kwiatostanów i liści konopi włóknistych. W związku z tym do Hemp Tea podeszliśmy zdecydowanie jako do czegoś kompletnie nowego. I od razu musimy zaznaczyć, że produkt przerósł nasze oczekiwania pod każdym względem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu ALBA HEMP!!

Z naszym kodem rabatowym obowiązuje 20% zniżka na każde zamówienie:
NASZPRZEPIS-20

ALBA HEMP Herbata konopna - gotowa herbata
ALBA HEMP Herbata konopna – gotowa herbata

Recenzja

Zgodnie z zaleceniami producenta herbatę przygotowujemy z wykorzystaniem przegotowanej i schłodzonej do około 80 stopni wody. Prezentuje się ona pod względem wizualnym bardzo ciekawie i mimo stosunkowo długiego czasu zaparzania – chcieliśmy wyciągnąć z niej jak najwięcej smaku i aromatu – zachowuje świeży, jasno żółty kolor. Ważne, aby skorzystać z dowolnego rodzaju zaparzacza – pozwoli to wyeliminować pływające w herbacie elementy konopii. Jednocześnie wraz z procesem zaparzania z filiżanki zaczyna wydobywać się niesamowicie aromatyczny, a mimo to delikatny aromat – coś wspaniałego!

I tutaj pojawia najważniejsza – według nas – zaleta herbaty Hemp Tea. Jesteśmy z natury miłośnikami słodzonej – delikatnie, ale jednak – herbaty. Zazwyczaj wykorzystujemy do tego celu erytrytol, ale i zwykły cukier śmiało może spełniać to zadanie. Hemp Tea spróbowaliśmy bez dodatku jakiegokolwiek słodzika, aby zapoznać się z jego oryginalnym smakiem. Okazało się, że to najlepszy krok jaki mogliśmy wykonać. Herbata jest tak pysznie wyjątkowa pod względem smaku, że nie ma najmniejszej potrzeby psuć go dodatkowymi słodzikami. Dodatkowo przy każdym łyku czuć ten cudowny, delikatny, konopny aromat – idealnie!

Przechodząc do właściwości herbaty Hemp Tea – a szerzej do samego suszu CBD – głównymi wskazywanymi przez producenta atutami jest tutaj walka ze stresem i problemami ze snem. Temat ten został już bardzo szeroko opisany i nie ma chyba potrzeby spierać się ze słusznością tych twierdzeń. Dodamy tylko, że za każdym razem po wieczornej herbatce spało nam się perfekcyjnie. Dodatkowo stosowanie suszu może śmiało pomóc w rzuceniu palenia jako nieszkodliwy substytut nikotyny.

ALBA HEMP Herbata konopna - zdjęcie produktu
ALBA HEMP Herbata konopna – zdjęcie produktu

Podsumowując – Herbata konopna Hemp Tea:

  • jest niesamowicie aromatyczna
  • jest bardzo wyjątkowa i jednocześnie delikatna w smaku 
  • śmiało można pić ją bez dodatkowych słodzików
  • pomaga w walce ze stresem
  • poprawia jakość snu